ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
تماس با ما

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

صفحه اصلی > در باره ما

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود در شیآن Hi-Tech توسعه منطقه واقع شده است شرکت فن آوری بالا و جدید گواهی تخصصی در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تیتانیوم و الکترود بسترهای مختلف، و همچنین فلزات غیر آهنی و محصولات پردازش عمیق خود را.

Elade خود تیم فنی حرفه ای است که از نزدیک با دانشگاه Jiaotong شیان در تحقیق و توسعه برق چند سال همکاری شده است. با بهبود مستمر و نوآوری در طراحی و روش پردازش محصولات خود شهرت خوب برنده و در بازار رقابتی دارای; به خصوص الکترود فلزی که مناسب برای صنایع مختلف شیمیایی سطح پیشرفته بین المللی هم در کیفیت محصول و عملکرد رسیده بود.


Elade عمدتا در مواد فلزی مانند تیتانیوم تانتال نیوبیوم و زیرکونیوم و همچنین مختلف آند و کاتد مواد کامپوزیت به زمینه الکتروشیمی که با موفقیت می تواند در زمینه های بسیاری از قبیل تولید کلر آلکالی، کلرات و پرکلرات، electroextraction از فلزات غیر آهنی, الکترو رسوب، آبکاری، الکتروفورز، الکترو دیالیز، الکترو سنتز، سینتی سایزر آب یونیزه, حفاظت کاتدیک استفاده می شود مشغول تشکیل آلومینیوم و مس از روکش و پس از درمان.


Elade نیز یکپارچه طراحی، تولید و خدمات مشاوره ای فنی از جمله سطح anodic خوردگی و اکسیداسیون محافظت از طریق پوشش Ru و نگاره های تیتانیوم تجهيزات electrodeposition، تصفیه آب به آبکاری و غيره فراهم می کند. شرکت سیستم کامل مدیریت پیشرفته تولید و تست تجهیزات و ISO9001 گواهینامه سیستم های کیفیت به دست آمده است.


در طول سال، شرکت Elade "علم و فناوری به عنوان قدرت مدیریت حسن نیت" مفهوم شرکت طول می کشد. محصولات این شرکت فروش خوبی در بیش از 20 داخلی استان ها و به طور گسترده ای به بازار های بین المللی در کشورها و مناطق مانند آمریکا، انگلیس، ژاپن، کره، وسط صادر شرقی، و غیره. محصولات و خدمات برنده ستایش و عمیق اعتماد مشتریان و می تواند با توجه به نیاز مشتری طراحی شده.

ما می خواهم به همکاری نزدیک با مشتریان داخلی و بین المللی برای رسیدن به "مزایا مکمل"، "سود متقابل و برنده" و "توسعه مشترک"!


تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: