ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
رده محصول

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

آند آب صنعتی

آند آب صنعتی

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو آند چین برای تولید کنندگان صنعتی آب است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به ارائه ارزان آند آب صنعتی با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید. اصل عملیاتی...

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو آند چین برای تولید کنندگان صنعتی آب است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به ارائه ارزان آند آب صنعتی با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.

اصل عملیاتی تصفیه الکترولیتی قادر به تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی شیمیایی توسط فرایند آبکاری است. واکنش کاهش اکسیداسیون نزدیکی الکترود در سلول اتفاق می افتد که آب خالص است.


این روش درمان آب شامل واکنش کاهش اکسیداسیون مستقیم در الکترود و کاهش واکنش اکسیداسیون مستقیم بین شیمی محصول تولید شده در نزدیکی الکترود و محصول در آب شناوری برق (توسط حباب های ریز تولید شده در فرایند الکترولیز شناور) و غیره.


در منطقه آند، آلی در آب است که به سختی به تنزل و تقلیل معدنی واکنش های اکسیداسیون که آند سی تحت تاثیر قرار است به مواد بی ضرر گذشت ممکن است رخ دهد.


در منطقه کاتد یون های فلزی سمی به فلز به طور مستقیم کاهش می یابد یا یون فلزی سمی ظرفیت بالا به پایین یون های فلزی سمی توسط کاهش کاتد تغییر ممکن است. titanium electrode for industrial water
ما آند اکسید فلزی مخلوط (MMO) تیتانیوم از طریق بالا عامل اصل برای مشتری به نیازهای خود را ارائه.

Hot Tags: آند صنعتی آب, چین, تولید کنندگان, کارخانه, عمده فروشی, ارزان
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: