ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
رده محصول

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

آند برای گردش آب

آند برای گردش آب

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو آند چین برای تولید کنندگان گردش آب است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به ارائه شما آند ارزان برای گردش آب با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید. درمان آب در گردش خون...

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو آند چین برای تولید کنندگان گردش آب است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به ارائه شما آند ارزان برای گردش آب با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.

درمان آب در گردش به تصفیه آب دریا و آب شیرین درمان تقسیم:

دریا آب روش درمان: از طریق الکترولیز آب دریا، هیپوکلریت سدیم و دیگر مواد oxidizing تولید. این مواد می تواند کشتن لاروهای موجودات دریایی و اسپور به جلوگیری از ارگانیسم دریایی پیوست. هنگامی که گردش لوله آب این نسخهها کار میکند به عنوان کاتد، کاتد می تواند حفاظت و خوردگی و antifouling تابع. سیستم الکترولیز آب دریا برای درمان آب در گردش به طور گسترده ای در کنار دریا نیروگاه آب دریایی بالاست و زمینه های دیگر استفاده شده است.

روش درمان آب شیرین: از طریق الکترولیز آب شیرین، غلظت بالایی از هیدروکسید مجاور کاتد؛ تولید می شود و هيدرُكسِدس این به راحتی به ترکیب با مواد معدنی و رسوب است. آب توسط این فرایند نرم است. در آند، تولید رادیکال های هیدروکسیل ازن و کلر و این مواد را استریل می تواند. این سیستم آب آبکاری شده است به طور گسترده ای در زمینه نیروگاه داخلی سیستم آب، آب گردش مرکزی تهویه مطبوع و بزرگ صنعتی گردش آب و تصفیه برای صنعت استفاده شده است.

Anode For Water Circulation Treatment

برای آب شیرین توسط شرکت ما ارائه این آند تکامل اکسیژن بالا تولید رادیکال هیدروکسیل، ازن و دیگر مواد oxidizing است. این محصول از بالا کارآمد، طول عمر، به طور گسترده ای مورد استفاده در درمان آب در گردش آب شیرین، نرم کردن آب صنعتی و صنعت ضد عفونی.

آند برای گردش آب را می توان برای تهویه آب در گردش سیستم, نیروگاه گردش آب و غیره استفاده شده است.

Hot Tags: آند برای گردش آب چین, کارخانه, تولید کنندگان عمده فروشی ارزان
Next: نه
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
فکس:86-29-88880927
ایمیل:helen@sxelade.com
Share: