ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
رده محصول

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

آند انعطاف پذیر

آند انعطاف پذیر

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از تولید کنندگان پیشرو آند انعطاف پذیر چین است، و با کارخانه های حرفه ای ما را قادر به شما ارائه ارزان آند انعطاف پذیر است انعطاف پذیر آند خطی با کیفیت خوب. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید. هدایت از رسانا...

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از تولید کنندگان پیشرو آند انعطاف پذیر چین است، و با کارخانه های حرفه ای ما را قادر به شما ارائه ارزان آند انعطاف پذیر است انعطاف پذیر آند خطی با کیفیت خوب. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.

هدایت از پلیمر رسانا و مقاومت در برابر خوردگی دو مشخصه مهم، شاخص بسیار مهم برای عملکرد طبیعی و طول عمر دارد. ما می توانید از طریق دوره مقاومت و آبکاری تست تقویت زندگی برای کنترل این دو پارامتر.
انعطاف پذیر آند بر ویژه رسانا کربن سیاه پلیمر نانو کامپوزیت (الپا سری)

flexible anode

فن آوری پوشش های MMO/Ti (سری ELTA.)

flexible anode

این نوع آند انعطاف پذیر به تابعی پلیمرهای جدید ساخته شده است. پلیمر انعطاف پذیر آند #39; s شکل مثل کابل استفاده رشته سیم مسی به هادی، تحت پوشش پلیمری انجام, هر دو بازی انتشار فعلی، و بازی نیز نقش شیمیایی مقاوم در برابر خوردگی. مس توپودری کم مقاومت را تضمین می کند. و هدایت پلیمر مقاومت بالا در برابر اتصال زمین است، هسته مس فعلی را به زمین گام به گام می توانید. به منظور شکل میدان الکتریکی یکنواخت پر با کربن نسیم اطراف آند انعطاف پذیر می تواند بهبود محیط کار آند، کاهش مقاومت زمین به آند عمر.

flexible anode

نوع الپا ورقه داده ها:

محصول تاریخ مورد

شاخص

حداکثر عامل فعلی (در خاك)

کارشناسی ارشد 52 متر (بدون زغال آند تخت)

82mA متر (با کک بستر آند)

حداکثر عامل فعلی (در آب)

10mA/m 7Mpa

فشار آب ثابت

حداقل نصب و ذخیره سازی دما

-18ºC

حداقل شعاع خم

500mm

قطر بیرونی

38 mm

وزن

1.5 kg/m

طول محصول

472 / 30 m

قابل تنظیم

تست شیمی خیس متوسط

3% NaCllt; 1% در ASTM D-543

3% Na2SO4lt; 1%

3% NaOHlt; 1%

نرم افزار:

آند انعطاف پذیر با موفقیت در انواع برنامه های کاربردی صنعت کار می کنند، اما منحصر به فرد برای ارائه حفاظت در برابر خوردگی هدفمند در محیط های انباشته تسهیلات مناسب هستند — از جمله تعمیرات اساسی و ساخت و ساز جدید. فراگیر مس قرضه تخت و ساختارهای مدفون و ذاتی به اکثر امکانات روند و ایستگاه های برق، اغلب منفی تحت تاثیر قرار CP سیستم. محیط های زیرزمینی انباشته دشواری حفظ عایق الکتریکی و جریان کاتدیک سپر از ساختار هدف برای حفاظت شود. ما سیستم های آند انعطاف پذیر برای نصب closeproximity، کاهش تلفات فعلی اطمینان کامل توزیع در حال حاضر و فراهم آوردن قابلیت اطمینان بیشتر طول عمر لوله کارخانه طراحی شده اند. آند انعطاف پذیر به طور موثر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حفاظت از سازه های لوله کشی و دیگر با وجود این عوامل complicating. آنها می توانند استفاده یا به عنوان یک راه حل جامع برای محافظت از تمام سازه های تعیین شده برای حفاظت و یا به عنوان یک راه حل نقطه به آلودگي­ها آن مناطق خاص نه جریان محافظ کافی دریافت از سیستم حفاظت کاتدیک موجود.

Hot Tags: آند انعطاف پذیر، قابل انعطاف آند خطی چین, کارخانه, تولید کنندگان عمده فروشی ارزان
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: