ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

تیتانیوم آند در الکترولیتی استخراج فلزات

الکترولیتی استخراج فلز راه به فلز خالص واکنش کاهش یونهای فلزی در الکترولیت پس از درمان، استخراج طول می کشد که بر روی سطح فلز کاتدیک با پتانسیل بالا است.


تولید فلزات غیر آهنی به طور مستقیم از استخراج فلزات خالص توسط الکترولیز به دست می آيد و آن می روند وسط ذوب فلز درشت جست و خیز. یاد پایدار آند در این فرآیند بسیاری در صنعت پالایشگاه های فلزی استفاده می شود. گیاهان متالورژی در متالورژی مرطوب وسيعى است. به این ترتیب، فلزات غیر آهنی مانند روي، سی دی، مس، منگنز، شرکت نيکل کروم و غيره توسط گیاهان متالورژی تولید می شوند. الکترولیتی استخراج می تواند در محلول کلرید و سولفات و محلول مخلوط کلرید و سولفات انجام شده است.

کاربرد تیتانیوم آند در گیاهان متالورژی

الکترولیتی استخراج فلزات غیر آهنی می تواند در کلرید الکترولیت الکترولیت سولفات و کلرید الکترولیت مخلوط سولفات انجام شده است. از آن نیاز به ثبات خوب آند و مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر طولانی و فعالیت electrocatalytic خوب به کاهش واکنش آند بیش از پتانسیل و مخزن ولتاژ. برای انتخاب مواد مناسب آند استخراج فلزات متالورژی الکترولیتی دشوار است. در سال های اخیر تیتانیوم آند به طور گسترده ای به میدان پالایشگاه فلزات اعمال شده است.

کاربرد گیاهان متالورژی

الکترولیتی استخراج تنگستن نیکل کبالت منگنز کروم روی, کادمیوم

الکترولیتی استخراج مس استخراج بالا

الکترولیتی استخراج فلزات گرانبها و بازیابی

رسوب مس مدار اچ راه حل

متالورژی الکترولیتی در سه راه حل های مختلف:

1. الکترولیتی استخراج فلزات از کلرور

محلول کلرید است که عمدتا در آند در الکترولیز محلول کلرید رخ داده است. پوشش تیتانیوم آند ویژگی های بالقوه کم کلر، رسانایی الکتریکی خوب مقاومت در برابر خوردگی قوی، عمر طولانی و به همین ترتیب است. پس از انجام اصلاح الکترود Elade شرکت می تواند بیشتر بهبود پتانسیل آند از تکامل اکسیژن و عمر کار آند طولانی.

2 الکترولیتی استخراج فلز از محلول سولفات

آبکاری فلزات در محلول سولفات نیاز آند با این امکانات: بالا electrocatalytic فعالیت رسانایی الکتریکی خوب و مدت خدمات life.Compared با آند سرب نقره آند تیتانیوم بهتر الکتريکی است و ولتاژ سلول را می توان با 0.5 ولت کاهش. این است ویژگی های صرفه جویی در انرژی و کاهش مصرف ناخالصی کاتد محصول کم است و می تواند به بهبود کیفیت محصول به طور موثر. به عنوان آند نامحلول آن بدون آلودگي زيست محيطي است و این محصول سازگار با محیط زیست است.

3. استخراج فلز از مخلوط محلول کلرید و سولفات

هنگامی که عملکرد سیستم مخلوط الکترولیز کلرید و سولفات کلر evolutes آند و اکسیژن در همان زمان و آند در شرایط کار خواستار است و مقاومت به خوردگی مواد بيشتر از سیستم تک نمک است. شرکت Elade توسعه یافته تیتانیوم آند با شیب پوشش کامپوزیت است که برای فلزی پالایشگاه در مخلوط محلول کلرید و سولفات در اين محيط تیتانیوم آند را نشان می دهد عملکرد خوب ساخته شده است. به عنوان مثال، در تولید کبالت، کار زندگی می تواند رسیدن به 1 سال و اساسا حل مشکلات خوردگی.

یک جفت: نه

بعدی: نه

تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
فکس:86-29-88880927
ایمیل:helen@sxelade.com
Share: