ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

آند MMO تیتانیوم فلزی Electrowinning

در electrowinning صنعت دی اکسید سرب آند و آند اکسید فلزی مخلوط (MMO) دو انتخاب مشترک دارد. با این حال، دی اکسید سرب آند یافت است از این معایب: سنگین آلودگی محیط زیست، مصرف انرژی بالا، شکننده، به سختی برای تولید به اشکال مختلف پوشش است که به راحتی برای رها کردن.


از آنجا که این آند MMO تیتانیوم فلزی electrowinning ارائه تمیز کننده انرژی جایگزین و قابل توجهی صرفه جویی بیش از دی اکسید سرب آند با نگرانی های زیست محیطی افزایش و آلودگی کنترل دقیق آند MMO به طور گسترده ای در صنایع فلزی electrowinning استفاده می شود.

آند MMO این منحصرا در سیستم بازیابی فلزی استفاده می شود. سیستم متشکل از رسوب يك سلول در کاتد در فلز شما می خواهید برای به دست آوردن. MMO با پوشش تیتانیوم آند که در بستر fluidised از ذرات غیر انجام غوطه ور، این تضمین می کند که سطح بالایی از توده حمل و نقل و برق مورد نیاز کم وجود دارد. سیستم بازیابی فلزی برای کارآمد بازیابی فلزات از راه حل های رقیق که شمار الکترولیز معمولی استفاده می شود.

فلزات است که می توانید با این روش بهبود می مس، نیکل، روی و کبالت و استفاده در بازیابی الکتروليت سیانید مبتنی بر طلا، نقره، مس، روي و سیانید کادمیم electrochemically نابود، با توجه به بهره وری افزایش آند. فلزات مختلف صفحه رتبهٔ در ولتاژهای مختلف پس برنامه اگر ولتاژ مختلف اجازه می دهد تمام فلزات از پساب مخلوط فلزی بازیافت می شود.

Elade است که قادر به عرضه جدید آند و recoating و آند استفاده برای تمام این پروسه به ویژه تدوین پوشش برای سولفات، خدمات تعمیر به مدت طولانی و مصرف انرژی پایین طراحی شده است.تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: