ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

MMO تیتانیوم آب بخاری آند

مانند مفتول آلومینیوم یا منیزیم و thay هستند شایع ترین نوع آب گرم کن یا مخازن آب همیشه با آند sacrificial آمده است. اما, وجود دارد برخی از معایب بارز این آند sacrificial مثلا: حجم بزرگ طول عمر کوتاه و آنها درمانده با بوی بد بو است.

شده آند که معمولا آند MMO تیتانیوم. آن این مشکلات را حل میکند و این روند برای آبگرمکن و مخزن آب شدن است. این آند MMO تیتانیوم آبگرمکن می توان جایگزینی دائمی برای یک قربانی. واکنش قربانی توسط تغذیه جریان الکتریکی به مخزن از طریق الکترود جایگزین می کند. دستگاه شاخه را به پریز. ما اغلب آنها را برای موقعیت های بد بو آب که sacrificial آند کمک ممکن است توصیه می کنیم.

مخلوط فلزی اکسید (MMO) با این نسخهها کار به عنوان آثار جانبی آند، آبگرمکن و یا مخزن آب به عنوان کاتد تیتانیوم آند، آنها اشکال سیستم حفاظت در آب از دستگاه آب نیز به عنوان متوسط انجام خدمات. زمانی که برق عبور از طریق الکترود، Cl-در آب حرکت می کند به سمت آند و کنسانتره وجود، Cl-در سمت کاتد رقت تبدیل خواهد شد. بخاری آب مخزن به عنوان کاتد در تقلیل دهنده محیط زیست، این می تواند کوتاه سرعت خوردگی مخزن و گسترش طول عمر خود.

دلیل آن است که در حجم کوچک و کمتر در وزن آند MMO تیتانیوم آبگرمکن این معمولا آند سیم MMO است. در حالی که آند MMO تیتانیوم مخزن آب معمولا MMO میله آند تبدیل ولتاژ برای مخزن آب بزرگتر از بخاری آب است. آند platinized همچنین می تواند برای مخزن آب استفاده می شود اما در قیمت با ارزش تر است.

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین آب بخاری آند است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به ارائه شما با کیفیت بالا آب بخاری آند با قیمت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.


یک جفت: نه

بعدی: نه

تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
فکس:86-29-88880927
ایمیل:helen@sxelade.com
Share: