ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

انواع الکترود و زمینه های نرم افزار

الکترود هادی که عبور جریان الکتریکی از یک رسانه دیگر معمولا از یک منبع قدرت به دستگاه و یا مواد است. آن تعدادی از فرم های مختلف از جمله سیم صفحه یا میله می تواند و اغلب ساخته شده از فلزات مانند مس و نقره و سرب و روی، اما همچنین می تواند ساخته شده از مواد غیر فلزی است که انجام برق مانند گرافیت.


الکترود در پیل الکتروشیمیایی به آند یا کاتد نامیده می شود. آند است که در حال حاضر به عنوان الکترود در آن الکترون ها ترک سلول و اکسیداسیون رخ می دهد و کاتد به عنوان الکترود در آن الکترون وارد سلول و کاهش رخ می دهد تعریف شده است. هر الكترود آند و یا کاتد بسته به جهت جریان از طریق سلول شود. الکترود دو الکترود است که توابع به عنوان آند یک سلول و کاتد سلول های دیگر است.


آند و كثدس


در مورد جریان مستقیم (DC) الکترود در جفت آمده و شناخته شده به عنوان آند و كثدس. برای منبع DC كاتد به عنوان الکترود برگ از آن جریان و آند به عنوان نقطه که در آن باز می گرداند تعریف شده است. دلایل تاریخی به جای علمی برق در مدار هستند که، به عنوان سفر از مثبت به منفی است، که آن را به عنوان جریان شارژ مثبت کردن از کاتد و آند به دیده می شود نشان داده است،. جریان الکتریکی، جریان ریز ذرات شارژ شده منفی پس این جریان واقع در جهت مخالف به نام الکترون، با این حال، شامل. در این زمینه احتمالا بهتر است فکر می کنم به سادگی از لحاظ نکات مثبت و منفی است.


الکترولیز

برای به دست آوردن یک عنصر داده شده ترکیب یونی از که عنصر می تواند electrolyzed. مثال تولید فلز سدیم از مذاب نمک یا سدیم کلرید است. هنگامی که جریان فعلی مثبت شارژ یون های سدیم به الکترود منفی یا کاتد که در آن آنها به دست آوردن الکترون، جذب فلز سدیم تشکیل. يون های شارژ شده منفی در آند، جایی که آنها از دست دادن الکترون تشکیل گاز کلر که جمع آوری نیز به عنوان محصول فرعی جذب می شوند.


آبکاری

در این فرایند شی فلزی با فلز دیگری به منظور بهبود مقاومت در برابر خوردگی و یا ظاهر آن پوشیده شده است. اعتراض به پوشش داده شده شکل کاتد در الكتروليز غوطه ور شدن در محلول یک ترکیب محلول فلزی است که پوشش، با آند نیز ساخته شده از این فلز تشکیل خواهد شد. هنگامی که جریان جریان مثبت یونهای فلزی از محلول به کاتد جذب می شوند و فرم سپرده بر روی آن. یون ها در محلول استفاده شده، آنها توسط یون های که از آند جایگزین می شوند. گاهی اوقات، آند ساخته شده از مواد مختلف است که هنوز مورد استفاده است تا; در این روش یون های فلزی باید توسط شکوه تا راه حل جایگزین می شود.استفاده از الکترود

الکترود برای اهداف پزشکی مانند EEG (برای ضبط فعالیت های مغز) ECG (ضبط ضربان قلب) ECT (تحریک الکتریکی مغز) دفیبریللتر (ضبط و ارائه تحریک قلبی).

الکترود برای تکنیک های الكتروفيزيولوژي، در تحقیقات زیست پزشکی;

الکترود برای الکترولیز ;

الکترود های آبکاری ;

الکترود های حفاظت کاتدیک .یک جفت: نه

بعدی: آند چیست؟

تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: