ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

آند چیست؟

آند

آند، الکترود از طریق که جریان های مرسوم کنونی به دستگاه قطبی الکتریکی است. حفظی مشترک اسید "آند فعلی را در دستگاه" است. جهت جریان الکتریکی (مثبت) را مخالف جهت جریان الکترون است: الکترون ها (شارژ شده منفی) جریان رتبهٔ آند به مدار خارج.

قطبیت ولتاژ در آند با توجه به کاتد همراه بسته به نوع دستگاه و در حالت عامل آن متفاوت است. در نمونه زیر آند منفی در دستگاه است که فراهم می کند قدرت است و مثبت در دستگاه که مصرف برق.

زیرا که در آن جریان را به "دستگاه" جریان در discharging باتری یا سلول گالوانیکی (نمودار در سمت راست)، آند ترمینال منفی است (به عنوان مثال سلول باتری). اين جريان درون خارج توسط الکترون منفی، گسترش به سمت خارج اتهام جریان در یک مسیر الکتریکی معادل به اتهام مثبت جریان در جهت مخالف حرکت انجام شده است.
در شارژ باتری یا سلول آند ترمینال مثبت که دریافت فعلی از ژنراتور خارجی است. جریان از طریق یک باتری شارژ مخالف جهت فعلی در دبی است. در حالی که باتری شارژ شده است به عبارت دیگر الکترود که کاتد در تخلیه باتری آند می شود.
در دیود آند است ترمینال مثبت در دم نماد پیکان (تخت ضلع مثلث)، که در آن جریان را به دستگاه جریان. الکترود توجه نامگذاری برای رهبری همیشه بر جهت جریان به جلو (که فلش که در آن جریان فعلی "به آسانی")، حتی برای انواع مانند دیود دیود زنر یا سلول های خورشیدی که در آن جریان بهره باشد جریان معکوس است.
در لامپ اشعه کاتد، آند ترمینال مثبت که در آن الکترونها جریان از دستگاه، یعنی، است که در آن جریان الکتریکی مثبت در جریان است.

جریان الکترون ها
جریان الکترون ها همیشه از آند به کاتد خارج از سلول و یا دستگاه، بدون در نظر گرفتن نوع سلول یا دستگاه و حالت عامل غیر از دیودها, که در آن نامگذاری الکترود همیشه فعلی در جهت به پیش فرض است (که نماد پیکان)، یعنی الکترونها جریان در جهت مخالف، حتی زمانی که دیود معکوس-یا تصادف (شکست دیود معمولی) و یا با طراحی (شکست زنر انجام ، عکس فعلی photodiode).

آند الکترولیتی
در الکتروشیمی, آند است که اکسیداسیون رخ می دهد و تماس با قطب مثبت در يك سلول است. در آند، آنيون (یون های منفی) پتانسیل های الکتریکی شیمیایی واکنش نشان می دهند و داد کردن الکترون (اکسیداسیون) که از جریان های پس از آن بالا و به مدار رانندگی بود. Mnemonics: لئو قرمز گربه (از دست دادن الکترون است اکسیداسیون، کاهش در کاتد رخ می دهد)، یا AnOx گربه قرمز (اکسیداسیون آند، کاتد کاهش) یا سکو های نفتی (اکسیداسیون است از دست دادن, کاهش افزایش الکترون است)، یا کاتولیک و ارتدوکس (کاهش – کاتد، آند – اکسیداسیون) یا لئو شیر می گوید GER (از دست دادن الکترون اکسیداسیون، Gaining الکترون کاهش).

این فرایند به طور گسترده ای در تصفیه فلزات استفاده می شود. به عنوان مثال، در پالایش مس آند مس محصول ميانی از کوره، در یک راه حل مناسب (مثل اسید سولفوریک) به خلوص بالا عملکرد كثدس (99.99%) electrolysed هستند. كثدس مس تولید شده با استفاده از این روش همچنین به عنوان مس الاكترليت توضیح داده شده است.


آند sacrificial

آند sacrificial "در پرواز" برای حفاظت از خوردگی سازه های فلزی نصب شده
در حفاظت کاتدیک آند فلزی است که بیشتر واکنش به محیط خورنده سیستم محافظت می شود الکتریکی به سیستم محافظت شده مرتبط و تا حدی corrodes یا حل می شود، که فلز سیستم متصل به محافظت می کند. به عنوان مثال، آهن يا فولاد بدنه کشتی ممکن است حمايت از روی آند sacrificial، که به آب دریا حل و جلوگیری از بدنه از بازهای قوی خورده شود. آند sacrificial ویژه برای سیستم های که در آن هزینه های ثابت تولید می شود عمل جریان مایعات مانند لوله و شناور مورد نیاز هستند. آند sacrificial نیز به طور کلی در مخزن از نوع آب گرم کن استفاده می شود.

1824 برای کاهش تاثیر این عمل مخرب الکترولیتی در کشتیها منتس و تجهیزات، دانشمند مهندس آقا هامفری دیوی خود را توسعه اول و هنوز به طور گسترده استفاده می شود سیستم حفاظت الکترولیز دریایی. دیوی sacrificial آند ساخته شده از فلز واکنش پذیر تر الکتریکی (کمتر نجیب) متصل به بدنه کشتی و الکتریکی متصل به شکل مدار حفاظت کاتدیک نصب.

نمونه کمتر آشکار این نوع حفاظت روند galvanising آهن است. این فرایند راسو سازه های آهن (مانند شمشیر بازی) با پوشش فلز روی است. تا روي دست نخورده باقی می ماند، آهن از اثرات خوردگی محافظت می شود. ناچار، پوشش روي نقض می شود، یا با ترک خوردگی یا فیزیکی آسیب. هنگامی که این اتفاق می افتد، عناصر خورنده موجود را به عنوان ترکیب آهن/روي به عنوان الکترود و الکترولیت عمل می کنند. جریان حاصل را تضمین می کند که پوشش روي قربانی است اما که پایه آهن نیست نه برای خوردن. چنین پوشش ساختار آهن برای چند دهه نوروفيزيولوژيك اما هنگامی که پوشش حفاظتی مصرف آهن به سرعت در حال corrodes.


تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: