ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
رده محصول

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

الکترود دی اکسید سرب

الکترود دی اکسید سرب

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین دی اکسید سرب برق است و با کارخانه های حرفه ای ما را قادر به شما ارائه الکترود ارزان دی اکسید سرب Pbo2 الکترود با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید. تیتانیوم بر اساس سرب...

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین دی اکسید سرب برق است و با کارخانه های حرفه ای ما را قادر به شما ارائه الکترود ارزان دی اکسید سرب Pbo2 الکترود با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.

تیتانیوم دی اکسید سرب بر اساس (Ti/دارم2) آند آند با سازمان برنامه و بودجه2 لایه بر روی لایه Ti است. است خوب-مقاومت به خوردگی بالا overpotential برای اکسیژن واکنش تکامل، توانایی قوی اکسیداسیون در الکترولیز محلول آبی بزرگ چگالی جریان، مناسب برای همه نوع شرايط سیستم تکامل اکسیژن که در حال حاضر به طور گسترده در آبکاری، hydrometallurgy فاضلاب حفاظت کاتدیک و زمینه های دیگر شده است.
Ti/سازمان برنامه و بودجه2 آند فلز پایه آند، هزینه های تولید آن کمتر از الکترودهای فلزی اصیل سنتی مخلوط مانند الکترود oxide(MMO) فلز تیتانیوم platinized الکترود، و غیره است.

 lead dioxide (TiPbO2) electrode


عملکرد عالی:
1. بالا overpotential برای واکنش اکسیژن تکامل توانایی قوی اکسیداسیون؛
2. می توانید تحت چگالی جریان بالا، راندمان بالا فعلی، عمر طولانی استفاده می شود;
3. خوب مقاومت در برابر خوردگی، پایداری بالاتر در اسید قوی H2S04 یا HN03;
4. Ti/دارم2 آند نسبت به سنتی گرافیت ماشینکاری آسان تر، بالاتر قدرت مقاومت خوردگی بهتر طول عمر، مصرف انرژی پایین تر بدون گسترش و بودن هیچ خطر افزایش محتوای کربن در مقصد سپرده در کاتد در گرافیت برق وجود رخ داد پوست;
5. در مقایسه با سنتی سرب آند، مزیت Ti/سازمان برنامه و بودجه2 آند نهفته:
(1) آن قوی تر است، جرم سبک، آسان نیست برای تغییر شکل در طول استفاده، می تواند حفظ فاصله الکترود نسبتاً ثابت کاهش ولتاژ سلول، موجب صرفه جویی در برق, برق کار بیشتر پایدار است، اجتناب از ضرر اقتصادی ناشی از نگهداری مکرر به مشتری است، کاهش شدت کار کارگران;
(2) مقاومت در برابر خوردگی قوی، عمر طولانی، در روند استفاده از دی اکسید سرب میزان انحلال کم، آلودگی کاتد محصولات اندک است;
(3) مکانیسم خوردگی تیتانیم/سازمان برنامه و بودجه2 آند و سرب آند متفاوت است. هنگامی که سرب آند در سیستم اسید سولفوریک استفاده می شود، سطح آن تولید لایه سرب اکسید نازک که می تواند سرعت خوردگی آند. اما فیلم سست، به خصوص در الکترولیت حاوی مقدار کمی یون کلرید استفاده می شود، فیلم بیشتر در معرض ابتلا به سوراخ، برده و آمد؛ سطح در معرض سرب در لایه های عمیق ادامه به چربيها و فرم جدید فیلم دوباره سوراخ، دوچرخه سواری در این روش سرعت تا خوردگی آند. با این حال، Ti/سازمان برنامه و بودجه2 آند همیشه خوردگی الکتروشیمیایی رخ داده در پوشش اکسید سرب در کار می تواند نرخ پایین تر آند خوردگی، بنابراین، نگه داشتن آند است عمر نسبتا طولانی است.
6. در مقایسه با سنتی MMO الکترود و الکترود پلاتین تیتانیوم، عملکرد Ti/سازمان برنامه و بودجه2 آند نزدیک به است که از الکترود های سنتی قیمت Ti/سازمان برنامه و بودجه2 الکترود ارزان تر، کمتر اولیه سرمایه گذاری, تعمیر و نگهداری مناسب است.

Lead Dioxide electrode( PbO2 anode)زمینه های کاربرد
1-hydrometallurgy صنعت اند چندین محیط کاری الکترولیتی مانند کلرات الکترولیز سولفات سیستم الکترولیز کلرات و سولفات سیستم الکترولیز مخلوط. Ti/سازمان برنامه و بودجه2 آند شامل:
(1) در سیستم های اسید سولفوریک تهیه آبکاری انواع فلزات غیر آهنی به عنوان مثال، نیکل، کبالت، مس، روي، منگنز، قلع، و غیره؛
(2) در سیستم اسید سولفوریک حاوی مقدار کمی یون کلرید electrowinning فلزات غیر آهنی است.
2-در محلول اسید قوی مانند اسید کرومیک راه حل و غیره، آبکاری کروم آبکاری کروم سخت برای قلع-ورق های فولادی در صنعت فولاد و آهن رایگان و.
3. تولید perchromate پرکلرات، پریدات و دیگر ترکیبات معدنی روش آبکاری.
4. الکترولیز فاضلاب را اکسیژن مورد نیاز شیمیایی (COD) و نیاز به اکسیژن بیولوژیکی (BOD) به دیدار با استانداردهای انتشار.
5. آلی سنتز الکتروشیمیایی.
6. تعویض پلاتین آند گران هنگام تولید ازن از طریق الکترولیز روش.

استفاده از محصولات شرکت ما

1. گرفتن گسترش مش تیتانیوم به عنوان پایه مواد، سبک وزن، استحکام بالا;
2. Ti/دارم2 آند با استفاده از مش ز بستر می تواند به کاهش مقاومت جریان الکترولیت بهبود بهره وری در حال حاضر، به ویژه در چگالی جریان بالا موثر آند از گرمای بیش از حد جلوگیری می توانید.
3-لایه انتقال sintered با فرمول جدید بهبود هدایت آند، افزایش استحکام چسبندگی پوشش و بستر، به طور موثر جلوگیری از بستر passivation، کاهش ولتاژ سلول و افزایش عمر سرویس آند.
4. با استفاده از دوپینگ کامپوزیت تکنولوژی و غیره به پوشش به طور موثر کاهش تنش داخلی پوشش، پوشش های جلوگیری از سقوط کردن در استفاده و بهبود ثبات زندگی آند و خدمات.

Hot Tags: دی اکسید سرب الکترود، الکترود Pbo2 چین, کارخانه, تولید کنندگان عمده فروشی ارزان
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: