ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مردی با اعتقاد قوی بودن

جیانگ Chengbin از فرودگاه لانجو شهر می آید و فارغ التحصیل از دبیرستان فنی. او شروع به کار در Elade در سال 2008. به عنوان یک نجار معروف کار اصلی او این است که ایجاد جعبه های چوبی برای کالا تحویل داده می شود. در سال 2013، او exployee عالی Elade اهدا شد.

با مدت زمان طولانی به کار اینجا و عملکرد عالی workmates او تماس استاد جیانگ. مدیر تولید فکر می کند که بسیار از او برخی نظرات از او را اینجا هستید:

"جیانگ مدل معنوی نجار است. او کار خود را بسیار دوست دارد و احساس بسیار قوی مسئولیت است. او بسیار سخت با ساخت woodenbox و آن را بهتر و بهتر تلاش. مهم نیست که, او نگرش کار همیشه خوب است. او افرادی که انگشت کوچک او را به سمت که نشان می دهد و سخت کار می مانند. به این ترتیب، ما او را بهتر درک کنید.

با 8 سال کار در Elade عمل می کند کامل - نه به اندازه کافی قوی برای توصیف خود مهارت و تجربه است. با این حال، او هنوز هم دستگاه كامپيوتري به منظور برآورد استفاده نمی کند. در عوض, او با استفاده از خط کش برای اندازه گیری حجم کالا و حمل و نقل فاصله میگیرد، به منظور داشتن اطلاعات بتن از ابعاد طول می کشد. آن نه تنها تضمین کیفیت جعبه چوبی اما نیز هنوز به مواد زباله و هزینه های اضافی حمل و نقل برای مشتریان می شود.

ما هرگز دریافت نظرات منفی در مورد woodenbox او ساخته شده. در یک کلام من به او اعتماد و با کار خود راضی هستم."

در اوقات فراغت خود را بزرگترین سرگرمی خود را به خواندن کتاب است. او مرد با ایمان قوی و عقل و شور و گرمی از کتاب لذت ببرید. او برخی از واژه ها که خود و workmates خود را تشویق می کند. برخی ذکر شده است:

نقل قول 1: برنامه ریزی خوب و حفظ کار رفتن به منظور.

عبارت 2: هرگز نگاه کردن opon هر چیز کوچک است که آسان به نظر می رسد.

نقل قول 3:Work سخت، تضمین کیفیت، و سپس می آید لبخند های مشتریان. ما به آن افتخار دارد و Elade آینده ای بهتر است.

نقل قول 4: متحد و ما ایستاده. دارم به کمک و دیگران من را در این راه کمک، مشکلات راحت تر حل شود.

نقل قول 5:Where وجود است، راه.

علاوه بر خواندن، استاد جیانگ نیز رقص، قدم زدن را دوست دارد، بازی بدمینتون و سفر و غیره. در گالاس دو شرکت او شگفت انگیز رقص را نشان می دهد. ، او فقط یک بار سعی کردم و موفق آموخته که چگونه به اسکی بروید.


مردی با اعتقاد قوی به قلب آرام و آفتابی با جهت روشن به مقصد نه تنها دستاوردهای در کار است اما همچنین لذت بردن از زندگی به کامل.

شرکت با اعتقاد قوی مقصد به حل مشکلات نه تنها یکی بالای در خط می شود اما همچنین کمک می کند تا مشتریان تحقق رویاهای خود را!

تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: