ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مطمئن شوید همه چیز به خوبی Elade کارمند عالی داستان انجام شود

با تحصیلات دانشگاهی و تجربه روند mechnical Xiaodong شین Elade در یدلایمخیرات 2014 پیوست و پس از یک سال، او به عنوان کنترل کننده کیفیت در کارگاه کار کرده است. در سالگرد 10th Elade او با کارمند عالی Elade اهدا شد.

پس درخواست برای نظر در مورد Xiaodong شین مدیر تولید با لبخند و 2 ثانیه فکر کردم، زیر نظر او بود:

"شین Xiaodong هرکسی کار، او به خصوص کنترل کیفیت سخت است و هر جزئیات دقت بازرسی باید! است که چرا من او را به کارمند عالی توصیه می شود.

او با بزرگ جدی کار می کند. و او بسیار مهربان و بیمار و در ارتباط روشن خوب است. با مدیریت خوب آمار اشتباه کمی در کار او وجود دارد.

شما می دانید، ما elade پیوست اهمیت زیادی در کنترل کیفیت محصول میزان رضایت بیش از 97 درصد بوده است، محصولات بی حد و حصر در کارگاه ریخته. "

کلمات مصاحبه عبارتند از:

خبرنگار: آیا شما در Elade کار کنید؟

Xiaodong شین: بله، مطمئن، هر روز دارم یک روز خوب به اینجا و من لذت بردن از بودن به کار من و خودم.

خبرنگار: چرا به نظر شما کار بسیار سخت و به خوبی است؟

شین Xiaodong: ما باید زندگی ما لحظه اگر من، من را به همه چیز مطمئن نیستم به خوبی انجام می شود. شما می دانید، هر روز ماست نه دیگران است '. اگر ما فقط فکر می کنم آن را برای مشتریان، است چگونه می تواند کنترل و تضمین کیفیت? من تا کنون هرگز مانند پشیمانی را فقط آن خوبی انجام دهد. دوست ما رئیس جمهور گفت: اولا, شما باید احساس خوبی در مورد محصولات شما تولید!

Hehe، هرگز فکر Xiaodong شین کار-holic است، در واقع او به خصوص درخشان و عاشقانه است. در تعطیلات آخر هفته، او را به سوار دوچرخه و رفتن به اقامت همسر او و سپس او را به بازی بدمینتون را دوست دارد.

همیشه از طرف کارگاه او در حرفه ای با کیفیت و محصول دانش رقابت و رقابت انگلیسی انجام گرفت. این پیش نویس سخنرانی خود است. هر چند با برخی از اشتباهات بسیار دوست داشتنی و شاد و دلگرم کننده است!

درست مثل شین Xiaodong چه در پیش نویس سخنرانی نوشت:

با ده سال از توسعه، Elade مانند عقاب قوی است و هر کس از ما خود را نوسان است. آینده Elade را زیبا تر خواهد بود تا زمانی که ما با هم کار کنند!

تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: