ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

سقوط در عشق با Elade

در سال جدید'جشن و سرور ها از سال 2016، دقیقه بود اعطا "عالی کارمند جدید". او کمی شگفت زده شد و او فکر کرد او عملکرد بهتر در کار بیش از دیگران در این محیط کار فعال و مثبت ندارد. آن در واقع به نظر می رسد قابل درک است و دوست داشتنی.

دقیقه بود متولد سال 1989 و مدرک دانشگاهی خود را در طول زمان سرباز بودن. در آوریل سال 2015 او شروع به کار در Elade و بسیار سخت و هوشمند کار کرده است. هر کار مرتب به خوبی توسط او انجام شد و او را نیز در زمان اولیه به پایان برخی از وظایف است که مرتب بودند.

دیالوگ مصاحبه برخی از اینجا:

خبرنگار: وظايف خود را در کار روزانه چیست؟

Min:Doing پوشش و برخی از کمک مثال work.for امروز ما را پوشش پره آند (تیتانیوم هرم آند آند mmo حفاظت کاتدیک بستر دریا خوردگی، آب دریا و غیره)

خبرنگار: به نظر میرسد که دوست دارید چند اشکال در کار.

Min:Yes، ما می توانید یادگیری و بهبود بسیاری.

خبرنگار: شما اغلب ارائه کمک به همکاران دیگر در کارخانه که گفته می شود؟

Min:Yes، آن را احساس good.last سال، ما تا به حال بزرگ Electrodeposition سفارشات انتخابی از فلزات (برنامه: الکترولیز استخراج فلز مانند کوپر). ما با هم برای یک هدف کار می کنند و احساس بسیار داخل نزدیک تر.

خبرنگار: چگونه شما احساس می کنید مثل اینجا کار?

من: من در زمان کمی به آن استفاده می شود و سپس شروع کردم به کار کردن در اینجا عشق. ارواح خوب, شما می دانید در صبح کار داریم، ما انجام شستشو با هم و به استقبال روز جدید، لذت فراتر از discription است.

خبرنگار: فقط این نقطه?

Min:haha, البته نه. سیاست های رفاهی بسیار خوب دارم. ما شبیه مردم charactered هستند. ما مطمئن شوید که آنها به خوبی انجام خواهد شد را پس از سفارش قرار می گیرند. و ما به بحث و با هم مشکلات را حل کند.

خبرنگار: طرح خود را برای آینده چیست؟

Min:it زمان برای من به حل و فصل کردن است. من برنامه ای برای کار بهتر در اینجا و لذت بردن از احساس achivement و امید به فردایی بهتر از امروز.

خبرنگار: haha حل و فصل کردن؟ شما سقوط در عشق با دختر Elade?

Min:hehe... (صورت می شود و لبخند زد.)

Elade دختر زیبا و جذاب است، همچنین عشق مادر برای کارکنان و مشتریان خود است. با اعتماد خود را در راه و انجام بهتر از دیروز هستیم. ارتباط با برنده با شما خوش آمدید!

تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: