ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

آند انعطاف پذیر فن آوری حفاظت کاتدیک

آند قابل انعطاف می تواند در به دو دسته طبقه بندی: خطی آند بر اساس نانو تکنولوژی کامپوزیت رسانا کربن سیاه و سفید و آند خطی مبتنی بر MMO/ز پوشش. مانند خط لوله نفت مدفون (گاز)، مخزن زیرزمینی ظرف پتروشیمی و غیره به منظور کاهش خوردگی هر دو محصول برای تحت تاثیر قرار حفاظت کاتدیک از سازه های مدفون استفاده می شود. آند قابل انعطاف با نصب آسان تکمیل حمایت از امکانات و قیمت مناسب مشخص می شود.

نرم افزار شامل: 1. پوشش پیری قدیمی خط لوله 2. شبکه 3. مخازن ذخیره سازی 4. راه دور، کوچک زمین موازی خط لوله 5. مقاومت بالا محیط.

آند انعطاف پذیر نیز به نام آند خطی است عمدتا حل مشکلات در حفاظت کاتدیک پوشش پیری لوله های قدیمی، در حال حاضر به طور گسترده ای استفاده می شود در حفاظت کاتدیک لوله ها و مخازن، شامل خط لوله انتقال نفت و گاز پایین مخزن ذخیره سازی نفت شهر خط لوله و خط لوله انتقال فاضلاب نیز به طور گسترده ای مورد استفاده در آب درمان صنایع متالورژی. در کار فعلی طبيعی، زندگی کاری بیش از 25years برسد.

پس از اصلاح و ارتقاء فنی 5years کار، پلیمر انجام جدید برای انعطاف پذیر آند توسعه یافته است و به دست آمده ثبت اختراع (شماره: 20091035969.9). عملکرد تابع ملی نظارت بر کیفیت و مرکز تست سیم برق و کابل تست را گذرانده است، پارامترهای فنی می تواند برآورده استاندارد قابل انعطاف آند. ما خط کامل تولید انعطاف پذیر آند، شامل پودر کربن پر خط.

انعطاف پذیر آند بر اساس در ویژه نانو رسانا کربن سیاه و سفید پلیمر Composite(ELPA series)

این نوع آند انعطاف پذیر جدید عملکرد مواد پلیمری ساخته شده است، نوع مدفون آند کمکی مورد استفاده توسط حفاظت کاتدیک تحت تاثیر قرار است. مثل کابل استفاده رشته سیم مسی به هادی، تحت پوشش پلیمری انجام شکل پلیمر انعطاف پذیر آند, هر دو بازی انتشار جریان و همچنین بازی نقش شیمیایی مقاوم در برابر خوردگی. مس توپودری کم مقاومت را تضمین می کند. و هدایت پلیمر مقاومت بالا در برابر اتصال زمین است، هسته مس فعلی را به زمین گام به گام می توانید.

به منظور شکل میدان الکتریکی یکنواخت پر کربن نسیم اطراف آند انعطاف پذیر می تواند بهبود محیط کار آند، کاهش مقاومت زمین به آند عمر. هدایت از پلیمر رسانا و مقاومت در برابر خوردگی دو مشخصه مهم، شاخص بسیار مهم برای عملکرد طبیعی و طول عمر دارد. ما می توانیم از طریق مقاومت دوره تست، زندگی گیاهان تقویت برای کنترل این دو پارامتر. ما همچنین به دست آوردن حق ثبت اختراع پلیمر رسانا (شماره ثبت اختراع: 20091035969.9)، پروژه آند انعطاف پذیر ما موفق به کسب علوم و فنون نوآوری صندوق ملی برای شرکت های کوچک و متوسط.

نوع الپا ورقه داده ها

انعطاف پذیر آند مبتنی بر MMO/ز تکنولوژی پوشش (سری ELTA)

این نوع آند انعطاف پذیر بر اساس پوشش در آند MMO/Ti با پلیمر رسانا با کربن نسیم کیسه.

آند انعطاف پذیر پذیرای چهار بخش به دنبال:

1-مستمر MMO/ز سیم

2-مستمر درونی مسي

3-مستمر بافت ژاکت

4. کاکس در محل اطراف کابل آند

از طریق آند MMO/ز سیم و کابل قدرت استفاده از روش خاص فاصله اتصال مهر، برای رسیدن به هدف از انتقال و انتشار کابل.

کابل انتقال جریان از طریق سیم MMO به میدان الکتریکی حفاظت را تشکیل می دهند حفاظت کاتد کامپوزیت آند کمکی. این محصول دارای مشخصات زیر است

1. کم مقاومت بین MMO سیم و کابل.

2. بالا قابلیت اتصال

3. مواد اتصال آب بندی و مقاومت به خوردگی عالی و ضد پیری است.

4. قابل تنظیم حداکثر جریان خروجی

5. تست اتصالات آب بندی.

مزایای تجزیه و تحلیل در آند انعطاف پذیر و سنتی آند

آند کمکی متعارف زمین تخت

تقریبا 30 سال تجربه داخلی در منطقه ای حفاظت کاتدیک ثابت کند که آند زمین راه های تخت و محل است حیاتی برای موفقیت منطقه ای حفاظت کاتدیک. اگر روش بستر زمین یا موقعیت توزیع نامناسب، خط لوله تنه فراتر از محدوده حفاظت و نزدیک شدن به فولاد intrusively شود خواهد شد است. لوله متمرکز شبکه منطقه برای محافظت از شکست و دیگر منطقه بیش از محافظت می کند.   متعارف منطقه کاتدیک آند کمکی زمین تخت عمدتا در قالب کم عمق، طفل آند و غیره.

زمین های کم عمق دفن آند تخت: سطحی-تخت زمین مدفون آند است که یک و یا چند آند زیرزمین 15 متر عمق عمودی یا افقی نصب برای حفاظت کاتد. برای حفاظت از ساختار یک شکل هندسی مانند یک خط لوله از راه دور است. بستر توزیع شده آند کم عمق می تواند برای حفاظت کاتدیک منطقه ایستگاه مورد استفاده قرار گیرد.

چاه عمیق آند زمین تخت نوع بستر زمین که عمودی نصب آند یک یا چند در طفل سوراخ زیرزمینی (عمق معمولا بیش از 15 متر)، به طور کلی در شرایط محیط از سطح خاك استفاده با مقاومت بالا و یا فضای باریک که برآورده نمی آند کم عمق بستر فضای چیدمان و آند مقاومت مورد نیاز grounding زمین است. چاه عمیق آند زمین بستر نیاز بالا در شرایط زمین شناسی زیر زمینی، آب زیرزمینی مقاومت ویژه لایه های خاک و غيره است.

مزایای استفاده از آند انعطاف پذیر

آند انعطاف پذیر صف طولانی نرم شکل کمکی آند که پوشیده شده توسط کابل آند از پرکننده پودر کربن ساخته شده است. پلیمر رسانا اکسید فلز و آلیاژ نیوبیوم پلاتین شامل. پلیمر رسانا نسل اول آند انعطاف پذیر، آند MMO انعطاف پذیر نسل دوم محصولات. دو نوع آند مشابه شکل و همچنین هدف و روش استفاده از، اما ساختار اساسا تفاوت است. در مقایسه با سنتی طفل آند و توزیع شده آند، انعطاف پذیر آند مزایای زیر است:

پتانسیل و جریان مساوی، دستیابی به حفاظت بیشتر کارآمد توزیع.

پتانسیل آند توزیع سنتی خط لوله - نمودار مسافت پیموده شده

پتانسیل خط لوله پس از آند انعطاف پذیر - نمودار مسافت پیموده شده

از آند انعطاف پذیر نزدیک به هدف حفاظت، توزیع طور مساوی همراه با لوله های معلق در هوا و مسیر هموار. خروجی جریان یکنواخت است، محافظت کافی فعلی می تواند حتی اگر لایه پرکندنستنگو خط لوله به شدت آسیب دیده یا در معرض و بیش از حفاظت و یا حمایت کمبود می تواند اجتناب نیز ارائه می شود. کوچک از دست دادن زندگی فعلی و طولانی که به کاهش خروجی سیستم و بهره وری انرژی برای حفاظت کاتد را ارائه می دهیم.

اما توزیع گرافیت سنتی آند و آند لوله تیتانیوم اين رشته اثر توزیع حفاظت از آنجا که آنها را همراه با خط لوله توزیع می کند.

ساخت و ساز به راحتی

انعطاف پذیر آند قرار می گیرد کنار لوله برای حفاظت از این خط لوله، آن می تواند کاهش ریزش فعلی، بهبود بهره وری حفاظت. کاکس prepackage آند انعطاف پذیر می تواند ذخیره مراحل دفن تخت آند. به عنوان مثال، با استفاده از کابل تجهیزات تخمگذار به دفن آن. پوشش خارجی انعطاف پذیر آند لایه محافظ بوم است که ضد اصطکاک و ضد اسید و قلیایی، بدون نیاز به نگرانی در مورد پوشیدن در حمل و نقل به امنیت واقعی زندگی کاری وجود دارد. مزایای بیشتر از آند MMO پوشش است. و آند انعطاف پذیر هیچ تاثیری در زمینه حفاظت کاتدیک هنگامی که آن نیاز به بازسازی و یا توسعه است.

پس الکترود مثبت انعطاف پذیری با حفاظت لوله پیچیده خالص کار, آن می تواند اجتناب شود "تداخل، سپر" مشکل. در عین حال می تواند به کاهش مشکلات طراحی و اجرای فوق العاده, آن آسان است برای تضمین موفقیت ماموریت نرخ برای اجرای پروژه. در حال حاضر، که انعطاف پذیری برق با حفاظت از لوله های پیچیده کار خالص است روند مثبت را.   از آن بسیاری از شخصیت های بی همتا برای انعطاف پذیری الکترود مثبت، آن جهت توسعه و برنامه برای الکترود منفی حفاظت از منطقه پیچیده خالص کار لوله تبدیل خواهد شد.

تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
فکس:86-29-88880927
ایمیل:helen@sxelade.com
Share: