ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

وعده بدهی است

داستان در مورد < وعده است بدهی > است بسیار محبوب در میان ما، این بدان معنی است تحقق وعده ما را. آسان به می گویند، اما دشوار است برای انجام, به خصوص که آن به مسئله پیچیده تحویل در مورد تجارت بین المللی کسب و کار می آید.

ما فناوری Elade دریافت پرداخت نظم دادگاه از شرکت معروف و بزرگ است که در پروژه های حفاظت کاتدیک در 18 آوریل سال 2016 تخصصی است. کالا بود 8 قطعه آند MMO لوله به آزمایش می شود، در آماده سازی برای آینده سفارشات عمده. مشتری مورد نیاز به کالا به آزمون فرصت ما به طور کامل نیازهای مشتری در نظر گرفته و وعده به تحویل کالا در 2 روز ساخته شده. دو دلیل مداخلة:

اول، ما باید مواد اوليه لوله تیتانیوم. این یکی از عملیات حرفه ای برای بهبود رضایت مشتری که ما مواد داغ فروش محصولات در انبار ذخیره و زمان تولید کوتاه است.

دیگر، اخیرا ما شده بسیاری از سفارشات تولید فله و کالا در مقاومت الکتریکی کوره با هم می روند. از expections، با توجه به درخواستهای تحویل زودتر از سایر محصولات عصر روز 19 آوریل، ما مجبور به تف جوشی 8 تیتانیوم لوله آند تنها در کوره به عقب با تاریخ تحویل. ساعت پنج از تف جوشی، برق rmb هزینه هزینه 1000، چه رسد به دیگر مثل هزینه کارگری. چگونه می توانم? مدير توليد بدون هیچ تردید تصمیم گرفت: با وجود از چند صد دلار از مبلغ سفارش با وجود از دست دادن پول، ما با تاریخ تحویل گرفتن باید!

کالا آماده بود اما مشتری بسته بندی مخصوص درخواست کارتن کارتن بیش از 1000 mm طولانی بود. راه معمول بسته بندی جعبه چوبی برای حمل و نقل بین المللی طولانی است. لوله های پی وی سی و حباب کاری ادامه داده اند جلوتر از زمان خرید بخش خریداری شد اما سخت برای پیدا کردن کارتن مقوایی است. خرید مدیریت بسیاری از بسته بندی عرضه کنندگان خواسته و در بسته بندی مسائل بازار جستجو، اما تمام نشد.

یکی از تکنسین های ما عرضه کارتن جدید ضخامت, اما به اندازه کافی بلند نبود. فروش شخص Hayon به او بهترین و در نهایت در بر داشت ضخامت تلویزیون مقوا کارتن، 1200 متر طول، طول خوب سعی می کردم! پس از workmate را طراحی مجدد و برش از گروه بود که نام چینگ xiaodong بسته بندی مجدد، tailer کارتن مقوایی ساخته شده به اندازه کافی خوب برای بسته بندی آند لوله بود. او مشهور است برای آن روح مسئول و حرفه ای در Elade فناوری است. بسته بندی خوب خود را برنده بزرگ تعارف دوباره از مشتری و جلب اعتماد مشتریان strenthened آینده همکاری.

یک بار دیگر Elade فن آوری به عنوان یک و fulfiled وعده به ارائه محصولات با کیفیت خوب در زمان متحد. مشتری نمی داند از دست دادن و مشکلات ما ملاقات ما, Elade مردم, تنها متمرکز بر قرار به عمل هست: وعده است بدهی.

تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
فکس:86-29-88880927
ایمیل:helen@sxelade.com
Share: