ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
رده محصول

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

تیتانیوم آبگرمکن آنودر راد

تیتانیوم آبگرمکن آنودر راد

Anode ساخته شده برای بخاری آب از بستر تیتانیوم ساخته شده و پوشش داده شده با اکسید فلزی مخلوط شده است. این یک راه حل دراز مدت برای جلوگیری از بوی سولفید (که بوی تخم مرغ فاسد شده) تولید شده توسط آب خوب است. این میله یون تیتانیوم غیر قابل مصرف، یک الکترون آزاد را کنترل می کند که ...


Anode ساخته شده برای بخاری آب از بستر تیتانیوم ساخته شده و پوشش داده شده با اکسید فلزی مخلوط شده است. این یک راه حل دراز مدت برای جلوگیری از بوی سولفید (که بوی تخم مرغ فاسد شده) تولید شده توسط آب خوب است. این میله تیتانیوم غیر قابل مصرف، یک الکترون آزاد را کنترل می کند که منجر به برداشتن بخاری آب یا مخزن آب و اجزای آن می شود و از خوردگی (زنگ زدگی) جلوگیری می کند.


مزایای:

 طول عمر تانک آبگرم 20 ساله را افزایش می دهد

 همیشه بوی تخم مرغی را در آب حذف می کند

 آبگرمکن های آبگرمکن (20-100 گال) را فقط می توان از آنودای سر سایز سایز موجود استفاده کرد

 Anode تقویت کننده حفاظت از داخل مخزن از بالا به پایین

استفاده از نرم کننده آب باعث طول عمر یا حفاظت آن نمی شود

wire anode for Water heater.png

توضیحات محصول:

موضوع: G 3/4 "، 3/4" یا سفارشی؛

قطر میله: 2mm، 3mm یا سفارشی

طول رول: 340 میلیمتر یا سفارشی

منطقه پوشش: سفارشی؛

حجم: 20-100 گالن تانک.

ao smith anode rod.jpg


اصول کارکرد، اصول جراحی، اصول عملکرد:

یک آنند تولید شده متکی بر الکتریسیته است که به آنود تغذیه می شود تا جریان الکتریسیته طبیعی را تحمیل کند. اگر آند ساخته شده از مواد مناسب ساخته شده و باقی بماند، آنودا از دیگر فلزات (مخزن آب بخاری فولادی) برای سالها محافظت می کند. حتی طول می کشد از یک میله ی استاندارد آند. انود شده با آب دیگر واکنش نشان نمی دهد، اما مانع از هر گونه آب بد بو می شود. همچنین، در برخی از شرایط آب، میله استاندارد آند منیزیم با آب واکنش می دهد. این می تواند بوی ناسالم فاسد تخم مرغ را به آب ایجاد کند. یک میله شونده از این واکنش جلوگیری خواهد کرد.


نکات نصب:

 

برای تطبیق این آند ساخته شده، یک 3/4 "برنج دایره ای و 3/4" پلاستیسیته نوک پستان از طول کافی برای گسترش گذشته از ضخامت عایق مورد نیاز است.

 بخاری های بزرگ گاز به یک نوک پستان بلند 3 یا 6 "نیاز دارند.

 برای خنثی کردن عایق و تکمیل نصب نیاز به اتصال دهنده نوک پستان و برنج طولانی تر است.

• نوار پلیت، آنتی اکسیدان فلزی و یک پیچ گوشتی یا جعبه برش برای پاک کردن عایق بندی مورد نیاز است.

Powered water heater anode rod_副本.jpg


س: آیا مصرف می شود؟

A: میله های آند انژکتوری تحت تأثیر قرار می گیرند - آند در حال حاضر در جریان استفاده نمی شود. همانطور که آنها "فداکارانه" نیستند، آنها مقدار بسیار کمی از برق را در مخزن ذخیره می کنند تا جایگزین آن تولید شده توسط آند های قربانی. الکترود از تیتانیوم ساخته شده است. جالب توجه است که در حالی که آند انقباض سریعتر در آب نرم شده مصرف می شود، انود های تولید شده در واقع کمتر سخت کار می کنند زیرا هدایت الکتریکی جریان را بین آند و کاتد (فولاد مخزن) جریان می دهد.

در حال حاضر، به طور خاص، من هشدار می دهم که استفاده از این در مخازن فولاد ضد زنگ و هیبرید های چند منظوره غیرمستقیم. Anode ساخته شده است برای محافظت از مقدار کمی از فولاد در معرض در یک آبگرمکن شیشه ای قرار گرفته است، نه گسترده وسیع از مخزن ضد زنگ. دو مورد معماری داخلی پیچیده ای دارند که ممکن است از یک آند ساخته شده از حفاظت از تمام قسمت های مخزن جلوگیری کند.


س: آیا گارانتی آبگرمکن من را خاتمه می دهد؟

A: آنودایز شده کار می کند به خوبی برای حفاظت از بخاری در آب نرم شده و بدون ایجاد بو. افرادی که در این محیط بویایی دارند انتخاب های محدودی دارند. یکی این است که آنودای کارخانه را برداشته، اما این باید عمر بخاری را کوتاه کند. این معمولا توسط افرادی که سرویس دهنده های نرم افزاری بدون توجه به ضمانت نامه بخاری توصیه می شود توصیه می شود.

افراد بدون بو، اما کسانی که از نرم کننده استفاده می کنند، اغلب بخاری های خود را هر دو سال یکبار زنگ می زنند. یک مورد اخیر، سه هلیم آب 75 گالن در هفت سال گذشته بود. با استفاده از یک آندره کار می کند هر دو مسائل را حل و در راه است که در واقع به تولید کنندگان کمک می کند با کاهش هزینه های گارانتی خود را.


ELADE یکی از تولید کنندگان پیشرو در تولید تیتانیوم تولید کننده آند آنتن تیتانیوم است و با کارخانهای حرفه ای می توانیم به شما یک تیتانیوم با ظرفیت بالا برسیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: تیتانیوم مولد آنودر بخاری آب، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
فکس:86-29-88880927
ایمیل:helen@sxelade.com
Share: