ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
رده محصول

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

چرخش الکترولیز آند

چرخش الکترولیز آند

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین چرخش الکترولیز آند است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به ارائه ارزان چرخش الکترولیز آند با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید. چرخش الکترولیز جدید است...

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین چرخش الکترولیز آند است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به ارائه ارزان چرخش الکترولیز آند با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.

چرخش الکترولیز یک تکنولوژی جدید برای با ارزش فلزی انتخابی الکترولیز، به ویژه مناسب برای راه حل کم غلظت و ترکیب پیچیده راه حل جداسازی و خالص در صنایع فولاد همچنین جداگانه الکتریکی یونهای فلزات سنگین در فاضلاب است.


چرخش فن آوری الکترولیز روشی موثر برای جداسازی و خالص از فلزات است. Electrowinning کلرید متعارف خود کاستی های غیر قابل عبور در تولید، از آنجا که تکامل کلر در آند در تولید electrowinning اتفاق می افتد است بسیاری از نیروی انسانی و منابع هزینه برای ایمنی، اما هنوز هم وجود دارد برخی از سرریز به سایت کار و بی اثر است. الکترولیز چرخش می تواند به حل این مشکل خوبی، آن نه تنها به طور موثر جلوگیری از آلودگی، اما همچنین افزایش بهره وری electrodeposition.


swirl electrolyssi anode

این تکنولوژی در حال حاضر در جنبه های مختلف از جمله مس و روی و نیکل و کبالت, سرب, طلا, نقره و فلزات گرانبها و زباله های تصفیه آب استفاده می شود. مزایای فوق العاده آن عبارتند از:
(1) قابل حمل یا ماژول مجمع;
(2) برنامه های کاربردی گسترده;
(3) مداربسته چرخه بدون گازهای مضر;
(4) انتخابی electrodeposition فلزات;
(5) چگالی جریان بالا و بهره وری از مدار;
(6) استخراج آبکاری کارآمد، با خلوص بالا برای راه حل های لاغر.


ابعاد آند پایدار برای چرخش الکترولیز ارائه شده توسط شرکت ما بزرگترین مزیت یاد پایدار زندگی طولانی، مقاومت به خوردگی خوب، مقاومت به سایش و بارها و بارها سرویس دوباره پوشش باشد می تواند; آند بالقوه را می توان در محدوده خاص با توجه به نیاز مشتری تنظیم شده است.


Hot Tags: چرخش الکترولیز آند، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی ارزان
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
فکس:86-29-88880927
ایمیل:helen@sxelade.com
Share: