ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
رده محصول

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

آب گرم کن آند

آب گرم کن آند

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین آب بخاری آند است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به ارائه آند بخاری آب ارزان با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید. آبگرمکن برقی ممکن است نشت آب و...

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین آب بخاری آند است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به ارائه آند بخاری آب ارزان با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.

آبگرمکن برقی ممکن است نشت آب و برق پس از مدتی، با استفاده از این بیشتر برای دلیل است که میله منیزیم مصرف است اما در زمان آب بخاری مخزن تبدیل به خوردگی و سوراخ شدن جایگزین است. به طور کلی میله منیزیم بخاری برقی آب هر دو سال باید تعویض شود. به دلیل تفاوت کیفیت آب برخی از آبگرمکن خارج از استفاده کمتر از یک سال اجرا کنید. عمر کوتاه جایگزینی مکرر هزینه افزایش می کند. دلیل اصل آب بخاری مخزن خوردگی خوردگی کلر در آب است. کیفیت آب در سراسر چین متفاوت و دشوار است برای پیدا کردن روش حفاظت موثر است.

Water heater anode rod

الکترود تیتانیوم اکسید فلزی مخلوط (MMO) توسط شرکت ما به عنوان آند کمکی آثار بخاری آب به عنوان كاتد آنها به شکل یک سیستم حفاظت در آب آبگرمکن که همچنین به عنوان متوسط انجام خدمات ارائه شده. زمانی که برق عبور از طریق الکترود، Cl-در آب حرکت می کند به سمت آند و کنسانتره وجود، Cl-در سمت کاتد رقت تبدیل خواهد شد. بخاری آب مخزن به عنوان کاتد در تقلیل دهنده محیط زیست، این می تواند کوتاه سرعت خوردگی مخزن و گسترش طول عمر خود.

Hot Tags: آب بخاری آند، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی ارزان
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: