ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
رده محصول

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

دستگاه آب Platinised تیتانیوم الکترود

دستگاه آب Platinised تیتانیوم الکترود

دستگاه آب این نسخهها کار در اصل ساده الکترولیز. هر نوع دستگاه آب دو الکترود به ظرف داشتن دو اتاق جدا شده توسط یک غشاء نفوذ پذیر نیمه قرار داده است. دو الکترود - مثبت و منفی، به قرار دو اتاق جداگانه و فعلی به تصویب می رسد...

دستگاه آب این نسخهها کار در اصل ساده الکترولیز. هر نوع دستگاه آب دو الکترود به ظرف داشتن دو اتاق جدا شده توسط یک غشاء نفوذ پذیر نیمه قرار داده است. دو الکترود - مثبت و منفی، به دو اتاق جداگانه قرار داده و جریان از طریق آنها منتقل می شود. فرایند یونیزاسیون می گیرد در عبور جریان از طریق الکترودهای. مواد معدنی محلول جذب یا به مثبت و یا منفی الکترود، بنابراین یکی از اتاق های آب اسیدی داشته باشد در حالی که دیگر آب قلیایی داشته باشد. در حالی که آب اسیدی برای ضد عفونی و یا پاستوریزه اهداف آب قلیایی برای نوشیدن منظور است.

platinised titaium anode

عامل کلیدی برای کیفیت آب دستگاه مواد الکترود است. اکثر ينزرس خوب در بازار استفاده از الکترود پلاتین اندود و یا مخلوط اکسید فلزی پوشش در تیتانیوم درجه 1 ساخته شده. مانند کند استیل تیتانیوم نه در آب یونیزه به عنوان فلزات ارزان تر حل خواهد شد. دستگاه 2G درجه 1 تیتانیوم الکترود با هادی الکتریکی خوبی با طول عمر ساخته شده به سال گذشته 10 است که همچنین حل خواهد شد در طول الکترولیز اندود استفاده می کند. فولاد ضد زنگ الکترودهای دستگاه آب در اواخر سال 1980 استفاده شد و پیدا شد از آنجا که آنها بیش از چند سال کوتاه بود مواد مناسب باشد. صنعت شروع به استفاده از پلاتین با پوشش تیتانیوم یا چون آن را به طور نامحدود گذشته پایه تیتانیوم با مخلوط اکسید فلزی در اوایل دهه 1990 پوشیده شده.

water ionizer platinised titaium anode

الکترود دستگاه آب یکی از اجزای مهم و آن آبشار به دو دسته پایه – تخت هستند یا مش, صفحات مسطح بسیار سر راست و صاف، بدون بافت. فقط تیتانیوم ورق با پوشش پلاتین. صفحات مش در انواع طرح های می آیند. شروع این صفحات با قطعه جامد از تیتانیوم درجه بالا است که سپس در تعدادی از راه های مختلف بافت. هنگامی که صفحه "بافت شده است" آن دو پوشش داده شده با پلاتین است. مش الکترود استفاده می شود بر لایه های الکتريکی است که نشان می دهد که squaremeter پوشش داده شده همان بافت سطوح فلزی هستند بهتر هادی برق از سطوح فلزی صاف. به همین دلیل اکثر تکنولوژی جدیدتر دستگاه آب در حال حاضر با استفاده از الکترودهای با نوعی از طراحی مش است. وجود پوشش به پوشش اکسید فلزی مخلوط می افتد و پلاتین، به طور کلی، مخلوط اکسید فلزی پوشش الکترود هدايت الكتريكي خوب و کمتر گران مقایسه با الکترود تیتانیوم platinised، در حالی که platinised تیتانیوم می آند از هدایت بهتر است.


Hot Tags: آب دستگاه platinised تیتانیوم الکترود، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی ارزان
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
فکس:86-29-88880927
ایمیل:helen@sxelade.com
Share: