ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
رده محصول

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

آند MMO سیم

آند MMO سیم

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین mmo سیم آند است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به شما آند mmo ارزان سیم، سیم تیتانیوم آند با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید. آند MMO سیم است که عمدتا برای استفاده می شود...

ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین mmo سیم آند است و با حرفه ای کارخانه ما قادر به شما آند mmo ارزان سیم، سیم تیتانیوم آند با کیفیت خوب است. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.


آند MMO سیمعمدتا استفاده می شود برای مستمر آند افقی زمین تخت، سطح زمین incontinuous عمودی، زمین تجهیزات ذخیره سازی، تجهیزات ذخیره سازی زیر زمینی، محافظت از کابل، مخازن ذخیره سازی آب و تجهیزات تصفیه آب، و غیره. برجسته تکامل گاز بالا بالقوه است.

MMO wire anode

TitaniumSubstrate:

ASTMstandard B256 در درجه 1or درجه 2 را تامین می کند.سیم آند پارامتر:

Diameter(mm)

Length(m)

CurrentOutput(mA/m)

Expectedlife(Y)

1.5

300

328

20

3.0

300

656

20

Thedimensionandparametercanbedesignedaccordingtocustomer #39; srequest.

WireAnodeApplication:

Canisteredanodes;

Continuoushorizontalgroundتخت;

Discontinuousverticalgroundتخت;

بالاتر از مخازن زمین;

Undergroundstoragetanks;

Electriccableshielding;

Waterstoragetanks;

آب گرم کن ضد خوردگی;

Watertreatmentequipment.

بزرگترین مزیتMMO آند سیم تیتانیومبالا پتانسیل تکامل گاز، اساسا هیچ تکامل گاز در پتانسیل حفاظت کاتدیک (حفاظت بالقوه در Mv-850 به طور کلی بهتر از-1.2 پنجم، در مقابل CSE، نسبت Cu/اشباع و الکترود مرجع CuSO4)، که خطرات امنیتی را حذف می کند. این شهر همچنین دارای مزایای دیگری مانند دانسیته جریان قدرت برتر صرفه جویی ثبات عالی ترکیب قوی از پوشش و بستر و زندگی کاری طولانی.

یکی دیگر از مزیت منحصر به فرد ما در آند تیتانیوم تهیه مواد اولیه است که در خصوص توسعه یافته توسط سه نسل از مهندسان بر اساس شرایط کار عملی است. Elade که خود متعلق به تکنولوژی ایجاد آند افزودنی های فعال برای ترکیبات روتنیم ایریدیوم ترکیبات و ترکیبات پلاتین خاص مورد استفاده برای زمینه آند. Elade همچنین همکاری با گروه BAOTI غربی مواد فلزی و BAO گروه فولاد برای تولید مواد تیتانیوم آند بر اساس معیارهای بین المللی، کل فرایند ذوب ریخته گری شمش و ورق های نورد کنترل شده است. این مواد تیتانیوم است بالاتر خوردگی بالقوه سطح آسان به سخت شدن که بار پوشش بستر آن افزایش و سپس کاهش هزینه است. Elade فن آوری های پیشرفته تر از پوشش الکترواستاتیک هم دما فشار و تعصب گاز ویژه برای اطمینان از پوشش حتی که فعالیت و طول عمر مطمئن گرفته شده.

Hot Tags: آند mmo سیم، آند سیم تیتانیوم, چین, تولید کنندگان, کارخانه, عمده فروشی ارزان
محصولات مرتبط
I want to leave a message
تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: